Korepetycje w Qrsor – zobacz, co możemy Ci zaproponować.

Przepełnione klasy i przeładowane plany lekcji to główne bolączki współczesnej szkoły. Każdy nauczyciel chce zdążyć z realizacją programu do końca roku szkolnego, a to powoduje, że część uczniów może mieć problem, aby na bieżąco przyswajać trudny materiał.

Korepetycje w Qrsor pomogą Ci nadrobić zaległości i sprawią, że nauka przestanie być uciążliwym obowiązkiem. Nasza kadra nauczycielska składa się z doświadczonych pedagogów, którzy potrafią przekazać wiedzę w sposób przystępny i atrakcyjny dla uczniów w każdym wieku.

Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać, zapisując się na korepetycje w Qrsor!

Qrs-korki – Korepetycje z najważniejszych przedmiotów szkolnych.

W Qrsor nauka zawsze przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Możesz zapisać się na korepetycje z przedmiotów szkolnych, dzięki którym szybko poprawisz oceny, zdasz ważny sprawdzian lub zaliczysz zaległą kartkówkę. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Na pierwszych zajęciach sprawdzimy Twój poziom wiedzy, aby móc dopasować poziom zajęć do Twoich możliwości.

QRSOR ma na celu wspieranie uczniów w osiąganiu sukcesów edukacyjnych.  Jako najbardziej ekonomiczny i skuteczny sposób oferujemy zajęcia w małych 2,3 lub 4-osobowych grupach z następujących przedmiotów:

 1. korepetycje z matematyki,
 2. korepetycje z języka polskiego,
 3. korepetycje z  historii,
 4. korepetycje z WOS,
 5. korepetycje z biologii,
 6. korepetycje z chemii,
 7. korepetycje z geografii,
 8. korepetycje z języka angielskiego,
 9. korepetycje z języka francuskiego,
 10. korepetycje z języka hiszpańskiego,
 11. korepetycje z języka rosyjskiego.

Nasze korepetycje grupowe są dostępne dla grup 2, 3 lub 4 osobowych, co uważamy za najbardziej skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie. Dzięki mniejszej liczbie uczniów w grupie, nasi wykwalifikowani nauczyciele są w stanie skupić się na indywidualnych potrzebach każdego ucznia, zapewniając im pełne wsparcie i uwagę.

Korepetycje grupowe mają wiele korzyści. Przede wszystkim, uczniowie mają możliwość uczenia się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, gdzie mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i zadawać pytania. Dodatkowo, korepetycje grupowe są bardziej ekonomiczne niż indywidualne lekcje, co czyni je bardziej dostępnymi dla większej liczby uczniów.

Nasi wykwalifikowani nauczyciele stosują różnorodne metody nauczania, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb uczniów. Staramy się rozwijać umiejętności poznawcze, logiczne i kreatywne uczniów, aby pomóc im w osiągnięciu sukcesów w nauce.

Kartkówka? Sprawdzian? Niezrozumiały materiał? 
Potrzebujesz jednej lub kilku lekcji stacjonarnej lub online?

Postaramy się pomóc!

Zadzwoń i zapytaj

Dlaczego warto wybrać korepetycje w Qrsor?

W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne zajęcia z wielu szkolnych przedmiotów.  Udział w dodatkowych zajęciach to doskonały sposób na poprawienie ocen. Z naszą pomocą zwiększysz swoje szanse na dostanie się do wymarzonej szkoły lub prestiżowej uczelni.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń i umów się na pierwszą lekcję jeszcze dziś! Na zajęciach nigdy nie jest nudno. Zapraszamy do kontaktu!