KURSY MATURALNE

Z czego składa się kurs maturalny w Qrsor

 

Proponowane przez nas kursy maturalne zostały opracowane przez doświadczonych pedagogów, którzy dokładnie wiedzą, jak wyglądają arkusze maturalne oraz, jak należy poprawnie je rozwiązywać. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna obejmuje powtarzanie materiału wymaganego na maturze. Natomiast część praktyczna polega na rozwiązywaniu zadań z arkuszy maturalnych. Celem naszego kursu jest wykształcenie praktycznej umiejętności formułowania odpowiedzi zgodnie z kluczem maturalnym – tak by uzyskać możliwie największą liczbę punktów.

W Qrsor doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresującym wydarzeniem dla każdego ucznia jest matura. Dlatego profesjonalny kurs maturalny ma na celu:

  1. przekazanie niezbędnej wiedzy,
  2. poprawę tempa pracy oraz
  3. nabycie umiejętności wykorzystania i tworzenia informacji.

Niezależnie od tego, na jaki kurs się zapiszesz, zadbamy o to, abyś czuł się pewnie na egzaminie.

Języki Obce
Geografia
Język Polski
Matematyka

QRSOR -Twoje tajne narzędzie do sukcesu na maturze!"

Profesjonalne kursy maturalne każdorazowo są dostosowywane do poziomu wiedzy i aspiracji danego ucznia. Opracowany przez nas program nauczania wyróżnia się dużą skutecznością, a nauka jest prowadzona w przystępnej formie i miłej atmosferze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dydaktycznej!