Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ofercie Qrsor

W Qrsor doskonale rozumiemy, jak ważna w dzisiejszym świecie jest znajomość języków obcych. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, prowadzone przez doświadczonych pedagogów. Nauka odbywa się w małych grupach z wykorzystaniem atrakcyjnych materiałów dydaktycznych.

Kursy językowe z języka angielskiego to świetne rozwiązanie dla dzieci, które chcą poprawić oceny w szkole. Z takiej możliwości chętnie korzystają również dorośli, aby lepiej wypaść w pracy i zyskać większą szansę na awans.

Jednak zajęcia z języka angielskiego to nie wszystko, ponieważ w naszej ofercie znajdziesz także kursy językowe z języka francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Kursy z języków obcych dostosowane do Twoich potrzeb.

W dobie powszechnej globalizacji znajomość języków obcych staje się niemal koniecznością, szczególnie jeśli chcesz podróżować po świecie lub robić międzynarodową karierę. Oferowane przez nas kursy z języków obcych to skuteczny sposób na opanowanie podstaw, przełamanie strachu przed mówieniem w obcym języku lub naukę specjalistycznych pojęć i zwrotów.

W Qrsor stosujemy sprawdzone metody dydaktyczne, które każdorazowo dostosowujemy do wieku i poziomu grupy. W trakcie zajęć dbamy o to, aby nikt się nie nudził. Dla naszych uczniów na bieżąco przygotowujemy liczne urozmaicenia w postaci ciekawych gier i zabaw.

Dlaczego warto wybrać kursy językowe w Qrsor?

Kursy językowe z języka hiszpańskiego, rosyjskiego, angielskiego czy niemieckiego to inwestycja w Twój rozwój. Znajomość języków obcych poszerza horyzonty i znacząco zwiększa szansę na uzyskanie dobrze płatnej pracy w przyszłości. Na naukę języka nigdy nie jest za późno! W Qrsor może kształcić się każdy bez względu na wiek i aktualny poziom wiedzy.

dgdfgfdg
Kursy językowe dla dzieci
Kursy językowe dla młodzieży
Kursy językowe dla dorosłych oraz instytucji

Radosław Maziarz HISZPAŃSKI I NIEMIECKI

Katarzyna Głuchowska ANGIELSKI

Violka Rucińska ANGIELSKI

Urszula Somla ANGIELSKI

Ilona Baniak FRANCUSKI

Aldona Borkowska ROSYJSKI

Dominika Trochimiuk ANGIELSKI

Kursy językowe Qrsor - skrojone na miarę Twoich potrzeb!